Cvičná hlava Sophia se stojanem ZDARMA!

Cvičná hlava Sophia se stojanem ZDARMA!

Cvičná, česací hlava Sophia z Pro-H proteinových vlasů je vhodná na kurzy, školení na prodlužování vlasů, barvení, melírování, na výstavu účesů.

Více detailů


2 339 Kč

3 290 Kč

Dostupnost: vyprodáno

Cvičná hlava Sophia má vlásky  vyhotoveny z vysoce moderního Pro-H vlákna (Pro-H protein hair), které stoprocentně nahrazuje funkci lidských vlasů. Vlasy u tého cvičné hlavy jsou na omak krásně husté, hebké a velice se přibližují struktuře lidských vlasů!Je vhodná na kurzy stříhání, pro školení všech metod prodlužování vlasů, na výstavy a soutěže účesů a také jako česací hlava pro děti.

 

Široké využití cvičné hlavy ocení každý zkušený kadeřník, také nováčci, kteří rádi zkoušejí nové věci, ale i děti, které si s časací hlavou vyhrají hodiny. 

 

Na této cvičné hlavě můžete také trénovat barevné změny účesů a melíry.

 

Pro-H proteionové vlákno, ze kterého jsou tvořeny vlasy na téco cvičné hlavě vlasy mají stejnou texturu a vlastnosti jako pravé lidské vlasy. Jedná se o novinku na trhu pocházející z Barcelony.

S hlavou lze:


- Barvení / odbarvování
- střihy, účesy
- trvalá ondulace
- žehlení, natáčení

 

 

 

Česací hlava má ve spod kuželovitý otvor pro připevnění ke stojanu- stojan nyní ZDARMA!

Stojan zaručuje bezpečné a statické upevnění na stoly, výlohy atd.

 

 Ilustrační fotografie níže jsou ukázkou práce s cvičnou hlavou vyrobenou z Pro-H vlákna.:

 

 

Česací hlava je vhodná pro veškeré technické práce. Skvěle snáší nácvik metod prodlužování keratinem za tepla i metody prodlužování vlasů jako jsou: micro ring, bellergo, tapex. aj.

 

Odstín vlasů:  blond
Délka vlasů: 35-45 cm
Materiál: 100% Pro-H proteinové vlákno

 

Natáčení, žehlení, kulmování: Tuto česací hlavu můžete žehlit, natáčet a kulmovat na 120-150°C - idální teplota pro dosažení požadovaného tvaru je 120°C.

 

Košík  

(prázdný)

Hledat